Viveron

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę kupić Viveron?

Viveron możesz kupić na tej stronie internetowej oraz w dobrych aptekach na terenie całego kraju.

Jak długo będę czekać na dostawę?

Zamówienia dostarczane są przez firmy kurierskie. Dzięki temu Twoja paczka dotrze do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego.

Czy ktoś będzie wiedział że biorę Viveron? Jak będzie wyglądać przesyłka?

Dbamy o pełną dyskrecję i całkowite zachowanie Twojej prywatności. Zamówienie zostanie opakowane w neutralny sposób, nie wskazujący na zawartość paczki » Zobacz jak będzie wyglądać przesyłka.

Brak konieczności stosowania Viveronu przed stosunkiem sprawia, że również zażywanie produktu może pozostać Twoją tajemnicą.

Dla kogo przeznaczony jest Viveron?

Viveron jest kombinacją naturalnych składników o dowiedzionym pozytywnym wpływie na potencję. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które mają problemy z erekcją i / lub jej utrzymaniem. 

Jak stosować Viveron?

Viveron należy stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej rano po posiłku, popijając dużą ilością wody. Pamiętaj, że suplementy diety nie stanowią zamienników zróżnicowanej diety.

Co się stanie po odstawieniu preparatu? Czy Viveron nie uzależnia?

Viveron jest unikalną kombinacją składników, w tym naturalnych wyciągów roślinnych. Zgodnie z misją GardenPharm wydobyliśmy z natury składniki o pozytywnym wpływie na potencję. Zawarte w Viveronie witaminy i minerały wzmocnią Twoją ogólną kondycję zdrowotną, co będzie miało pozytywny wpływ na Twój organizm także po odstawieniu preparatu (szczególnie jeśli zdecydujesz się na dłuższą suplementację).

Ile tabletek znajduje się w 1 opakowaniu Viveron? Na ile ono wystarcza?

W jednym opakowaniu znajduje się 30, wystarczających na 30 dni stosowania (przy jednej kapsułce dziennie).

Jak szybko zaczyna działać Viveron?

Viveron jest oparty na naturalnych składnikach, które zapewniają stopniowe i długotrwałe działanie. Czas działania jest zależny od wielu czynników, w tym Twojego aktualnego stanu zdrowia, ilości ruchu fizycznego, Twojej diety oraz stopnia zaawansowania problemu. Aby mieć pewność, że osiągniesz odpowiedni poziom witamin i mikroelementów wybierz dłuższą suplementację.

Jaki jest skład Viveron?

Viveron składa się z naturalnych składników, mających pozytywny wpływ na potencję. Pełen skład to: wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulusterrestris L. ), zawartość saponin: 40%, DER: 4:1; chlorowodorek L-argininy; wyciąg z liści żeń-szenia (Panaxginseng), zawartość ginsenozydów: 30%, DER: 15:1; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z korzenia macy (Lepidiummeyenii) DER: 4:1; wyciąg z trawy owsa zwyczajnego (Avenasativa L.), zawartość flawonoidów: 7%, DER: 10:1; D-pantotenian wapnia; tlenek cynku; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); żelatyna wołowa.

Czy moje zdrowie na pewno jest bezpieczne?

Skład Viveronu to głównie naturalne składniki. Jedynie w przypadku osób z przewlekłymi chorobami, np. cukrzycą lub przy niedawno odbytej operacji, przed rozpoczęciem suplementacji bezwzględnie zalecana jest konsultacja z lekarzem. Nie zaleca się stosowania w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Ze względu na zawartość buzdyganka naziemnego oraz żeń-szenia produkt nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży oraz karmiące oraz osoby poniżej 18 roku.

Czy mogę stosować Viveron gdy cierpię na przewlekłą chorobę?

W przypadku osób z przewlekłymi chorobami, np. cukrzycą, przed rozpoczęciem suplementacji bezwzględnie zalecana jest konsultacja z lekarzem. Ze względu na zawartość buzdyganka naziemnego oraz żeń-szenia produkt nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży oraz karmiące oraz osoby poniżej 18 roku.

Czy mogę stosować Viveron jeśli przebyłem niedawno operację?

Jeśli ostatnio byłeś operowany, przed rozpoczęciem suplementacji bezwzględnie zaleca się konsultację z lekarzem.

Czy zażywanie Viveron wystarczy żeby pozbyć się problemów z erekcją? Czy coś zmienić w moim życiu?

Połączenie Viveronu ze zdrową dietą, regularną aktywnością fizyczną i unikaniem stresu zapewni Ci najlepsze efekty.

Czy mogę pić alkohol i palić papierosy stosując Viveron?

Tak, Viveron nie wchodzi w interakcję ani z alkoholem ani z tytoniem. Używki te mają jednak udowodniony negatywny wpływ na potencję, dlatego powstrzymanie się od dużych ilości alkoholu i papierosów pomoże Ci w rozwiązaniu problemów z erekcją.

Odzyskaj wiatr w żaglach

tabletki na potencję bez recepty
  • Dyskretna wysyłka w 24h
  • 100% naturalnych składników
  • Nie musisz pamiętać o „tabletce przed”
  • Nie uzależnia
Zamów Viveron 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
erekcja

Zadbaj o swoją potencję z Viveronem!

Dowiedz się więcej o 3 filarach prawidłowej potencji i wprowadź w życie wskazówki, które pomogą Tobie i Twojej partnerce cieszyć się udanym seksem!

Podaj adres e-mail i odbierz darmowy poradnik:

Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gardenpharm Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Chcę otrzymać bezpłatny poradnik