Viveron

Ogrom możliwości natury w jednej kapsułce.

Jeśli zdrowie jest dla Ciebie ważne, postaw na naturalne składniki.

Co sprawia, że Viveron pomoże Ci znów być sobą i cieszyć się częstym i udanym seksem?

Nasz produkt wykorzystuje moc żeń-szenia, cynku, witamin B6 i B12 oraz buzdyganka naziemnego. Jeśli zdrowie i bezpieczeństwo Twojego organizmu są dla Ciebie ważne, wybierz siłę Viveronu.

poprawa erekcji

Zobacz pełen skład
najlepsze tabletki na potencje
poprawa erekcji

Żeń-szeń (PanaxGinseng)

Żeń-szeń rośnie głównie w Chinach, na półwyspie koreańskim, w Japonii oraz w Rosji. Jego niezwykłe właściwości znane są w Azji już od tysięcy lat. Legendy głoszą, że jest potężnym afrodyzjakiem.

Żeń-szeń właściwy wykazuje udowodnione badaniami właściwości antyoksydacyjne. Pozwala zredukować nadmiar wolnych rodników, które mogą zaburzać funkcjonowanie tlenku azotu. Tlenek azotu jest natomiast niezastąpiony dla odpowiedniego napływu krwi przy wzwodzie. 

W badaniu przeprowadzonym przez Choi H.K., Seong D.H., i Rha K.H. w AsianMedical Center w Seulu, 60% pacjentów zadeklarowało pozytywny wpływ żeń-szenia koreańskiego na wzwód.1

Cynk

Cynk jest jednym z mikroelementów niezbędnych dla naszego zdrowia. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz syntezy DNA. Podobnie jak żeń-szeń wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

Cynk przyczynia się również do utrzymania prawidłowej płodności i możliwości rozmnażania się oraz rozwoju reprodukcyjnego. Pomaga także utrzymać optymalne środowisko hormonalne, wpływając na poziom stężenia testosteronu w surowicy.

Ten związek pomiędzy poziomem cynku a stężeniem testosteronu został udowodniony w badaniu przeprowadzonym przez Prasad A.S., Mantzoros C.S., Beck F.W., Hess J.W. i Brewer G.J., w którym po 20 tygodniach diety ubogiej w cynk, poziom testosteronu u badanych spadł o 75%. U starszych mężczyzn większe spożycie cynku zdwukrotniło poziom testosteronu. 2

najlepsze tabletki na potencje
tabletki na potencje bez recepty

Buzdyganek naziemny (Tribulusterrestris L.)

Wykorzystywany w Chinach i w Indiach.

Badania wykazały dodatni wpływ wyciągów z surowca na poziom testosteronu oraz na proces spermatogenezy. 3

Witaminy B6 i B12

Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu oraz tworzenia czerwonych krwinek . Przyczynia się także do regulacji aktywności hormonalnej. Tak jak pisaliśmy w sekcji »O potencji, zdrowy układ krążenia oraz odpowiednia masa ciała mają bardzo duży wpływ na potencję.

Udowodniono, że witamina B12 może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia oraz prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych. Witamina ta ma także wpływ na prawidłowy metabolizm energetyczny, dostarcza energii i witalności.

skuteczne tabletki na potencje
Źródła:
1 Choi HK, Seong DH,  Rha KH. Clinical efficacy of Korean red ginseng for erectile dysfunction. 1995. » Zobacz badanie
2 Prasad A.S., Mantzoros C.S., Beck F.W., Hess J.W, Brewer G.J. Zinc status and serum testosterone levels of healthy adults. 1996. » Zobacz badanie
3 Mikzińska, K., Matławska, I. Znaczenie ziół w zaburzeniach seksualnych.  2007. » Zobacz opracowanie

Zastanawiasz się czy Viveron rzeczywiście działa? Przeczytaj także » Co mówią specjaliści i poznaj opinie naszych klientów.

Gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot kosztów

środki na potencje
zaburzenia erekcji
  • Żeń-szeń
  • Buzdyganek naziemny
  • Witaminy B6 i B12
  • Cynk
  • L-arganina
  • Wyciąg z korzenia macy
Kup Viveron
zaburzenia erekcji

Viveron

Suplement diety

Ilość netto żywności: 21,54g (30 kapsułek po 0,718g)

Viveron to preparat dla mężczyzn pragnących wywołać i wzmocnić erekcję, podnieść libido i zachować sprawność seksualną.

Zawiera wyciągi: z owoców buzdyganka naziemnego, z liści żeń-szenia, korzenia macy, trawy owsa zwyczajnego oraz cynk.

Zalecana dzienna porcja: 1-2 kapsułki dziennie podczas lub po posiłku. Popić dużą ilością wody.

Skład zalecanej porcji dziennej (1-2 kaps.):

Substancje czynne 1 kapsułka 2 kapsułki % RWS*
1 kaps. 2 kaps.
Wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.)225 mg450 mg--
w tym saponin90 mg180 mg--
L-arginina200 mg400 mg--
Wyciąg z liści żeń-szenia (Panax ginseng C.A.Meyer)80 mg160 mg--
w tym ginsenozydów24 mg48 mg--
Wyciąg z korzenia macy (Lepidium meyenii)15 mg30 mg--
Wyciąg z trawy owsa zwyczajnego (Avena sativa L.)15 mg30 mg--
w tym flawonoidów1,05 mg2.1 mg--
Cynk5 mg10 mg50%100%
Kwas pantotenowy3 mg6 mg50%100%
Witamina B60,7 mg1,4 mg50%100%
Witamina B121,25 mg2,5 µg50%100%
*Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
Wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) DER: 4:1 zawartość saponin: 40%; L-arginina; żelatyna wołowa; wyciąg z liści żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer) DER 15:1 zawartość ginsenozydów: 30%; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z korzenia macy (Lepidium meyenii) DER:4:1; wyciąg z trawy owsa zwyczajnego (Avena sativa L.) DER 10:1 zawartość flawonoidów: 7%; D-pantotenian wapnia; tlenek cynku; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu; cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik: indygotyna.

Działanie:
Viveron uzupełnia dietę mężczyzn o składniki, które mają pozytywny wpływ na jakość i intensywność życia seksualnego. Wyciągi z buzdyganka naziemnego oraz żeń-szenia wspomagają naturalne funkcje seksualne. Żeń-szeń sprzyja witalności i kondycji seksualnej oraz pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Buzdyganek naziemny wspomaga popęd i możliwości seksualne. Wyciąg z owsa pozytywnie wpływa na równowagę hormonalną, natomiast wyciąg z macy pomaga zachować naturalną aktywność seksualną, energię i płodność. Cynk także pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności, jak również prawidłowych funkcji rozrodczych oraz prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, do których należy testosteron. Podobnie jak witamina B6 i B12 przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Uwagi dodatkowe:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Ze względu na zawartość buzdyganka naziemnego oraz żeń-szenia produkt nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży oraz karmiące oraz osoby poniżej 18 roku życia.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

GARDENPHARM Sp. z o. o.
ul. Staromiejska 8/12
26-600 Radom

Zadbaj o swoją potencję z Viveronem!

Dowiedz się więcej o 3 filarach prawidłowej potencji i wprowadź w życie wskazówki, które pomogą Tobie i Twojej partnerce cieszyć się udanym seksem!

Podaj adres e-mail i odbierz darmowy poradnik:

Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gardenpharm Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
Chcę otrzymać bezpłatny poradnik